| Robeeert1 a întrebat:

Este obligatoriu ca lichidele să fie în pungă resigilabilă când călătoresc cu avionul? Am pierdut punga aceea specială pe care o foloseam de obicei și nu am timp să iau alta. Pot să le pun într-o pungă obișnuită?

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Iti trebuie punguta cu ziplock [ se gasesc in orice magazin ] scrie si pe ambalaj ca sunt ok pentru avion.
Nu pune in punga obisnuita pentru ca sansele de a nu te lasa cu ea in avion sunt uriase.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,punga obisnuita.