| Tdy_Tudy_1905 a întrebat:

Este riscanta modarea unui xbox 360?

Răspuns Câştigător
| ravyALEX a răspuns:

Da, este destul de riscant daca nu sti ce faci deoarece il poti strica si pierde garantia
du-te la un specialist pentru modare

3 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Pierzi garantia si pe deasupra se duce consola mai repede cand e modata

| V3lCr0 a răspuns:

Poi daca o faci cum trebuie si fara greseli nu, dar daca gresesti ceva risti sa il strici, dar se poate repara.Dar mai bine du-l la cineva specializat sa-l modeze, daca nu esti in stare.

| Tdy_Tudy_1905 explică:

Pai la specialisti ma refeream. Daca il duc la un specialist mai exista vreun risc?