| YoyoXender a întrebat:

Este vorba de Cosuri
1.Cum scap de cosuri (definitiv sau sa nu mai apara haotic)?
2 Este adevarat mitu daca f...ti scapi de cosuri?
3 Exista ceva mai eficient (eu folosesc protex(sapun))creama...

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Vântulalb a răspuns:

1. Schimbi alimentatia. Fara grasimi, fara dulciuri. Si ai grija la igiena.
2. Nu este adevarat. E doar un mit inventat de baieti, ca sa convinga fetele sa faca sex.
3. Apa si sapunul. Cremele recomandate cu atata caldura, mai rau fac. Infunda porii si apar mai multe cosuri.

| D2ER a răspuns:

1. Nu îți trec cosurile ORICE ti-ai pune. Si eu am cheltuit multi bani le toate produsele si nimic. Bani aruncati aiurea pe tratamente, la doctori si pe produse
2. Nu este adevărat
3. Din experienta mea, zic sa ai grija la igiena. Incearca sa faci dus de fiecare data dupa ce faci sport sau chiar in fiecare zi. In plus, incearca sa-ti schimbi lenjeria de pe perna si pat la maxim 2 zile. O sa ti se imbunatateasca tenul foarte mult.
Timpul le rezolva pe toate asa ca stai chill pana treci de 18-19 ani happy

| YoyoXender explică (pentru D2ER):

Am 20 de ani