| NicusorYo a întrebat:

Eu am un numar de telefon COSMOTE, incepe asa 076xxxxxxx, vreau sa ramana acelasi numar de telefon doar sa inceapa 078xxxxxxx
Am sunat la relatii cu clienti si am vorbim cu aia si au spus ca sa imi cumpar alta cartela.
Se poate altfel? Cum? Funda=votwinking

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate ceea ce doresti decat daca ai avea abonament si numarul cerut de a fi schimbat ar fi nealocat.
Totusi, cumpara-ti o astfel de cartela apoi avand in vedere cat de multe mesaje sunt nationale si in retea, poti trimite mesaje la toti din telefon anuntand noul numar de telefon valabil incepand cu data dorita de tine urmand sa specifici si ca din aceeasi data numarul vechi devine invalid.