| Antonies a întrebat:

Eu mă văd mai slab dacă mă uit pe mine, dar dacă mă uit în oglindă mă fac mai ok. Am încercat asta la mai multe oglinzi, nu doar la a mea de acasă. Cum sunt de fapt? Cum mă văd când mă uit pe lângă mine sau în oglindă?

5 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Interesant mod sa-ti ocupi mintea si timpul.
Sa inteleg ca esti complexat?
Gandeste-te ce inaltime ai, sa zicem 1.80...
Daca ai 80 de kg esti ok, 10+ sau - esti gras sau prea slab.
Nu esti multumit? Du-te la sala!

| anonimg a răspuns:

Sfatul meu este ca sa te uiti in oglida doar cat sa-ti vezi fizionomia fetei, cat sa-ti aranjezi parul si atat. Restul corpului sa nu-l mai privesti in oglinda; doar daca porti cravata sau papion ca sa le poti aranja. Dar nu mai mult.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Dacă practici culturism/fitness poti suferi de bigorexie. De fapt, toți care "tragem" trecem prin asta laughing, o data intrat în "jocul" asta vei fi veșnic nemulțumit.

| teo530 a răspuns:

Întreabă pe cineva și nu te mai stresa