| AndreeaTi a întrebat:

Eu sunt la liceul de arta. Imi poate zice cineva la ce sa ma dau, la muzica sau la desen? SUNT TALENTATA EXTREM la ambele? Care e mai frumoasa :muzica sau desenul? VA rog raspuns rapid!

Răspuns Câştigător
| NewLife18 a răspuns:

Amandoua sunt foarte frumoase si foarte apreciate in mod egal
Dai la ce vrei tu,unde iti spune inima, dar stai linistita, amandoua sunt extrem de apreciate!

4 răspunsuri:
| Caty2000 a răspuns:

Muzica

| Gesara a răspuns:

Si eu sunt talentata la desen si imi place foarte mult dar mai bine ascultati inima

| simonamaria a răspuns:

Cred ca ar trebui sa laegi cu sufletul.Esti talentata la amandoua dar trebuie sa iti placa una mai mult decat cealalta.Eu te-as sfatui sa alegi muzica ptq in ziua de azi este mai cautaata decat pictura. Orice ar fi, mult succes!

| Alliinaa a răspuns:

Miee imii place mai mult muzicaa happy. darr depindee si de tineee cee crezii ca e mai binee pentru tinee. Euu as fii aless muzicaa happy darr. cumm vrei tuu :*