| anonim_4396 a întrebat:

Exista bilete de avion last minute? De exemplu daca eu ma trezesc ca vreau sa merg maine din Oradea pana in Bucuresti, sau Constanta, am sanse sa gasesc bilet si la pret redus?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Posibil sa gasesti dar la companiile noastre nu se pune problema de pret redus. Dimpotriva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.lastminute.com/
Dar sa stii Bianca, nu prea merge pe cursele locale, astia de la tarom sunt banditi si trag la pret fix... mai bine merge la City Break-uri externe si promotii, eu acolo il folosesc.

| mimicool a răspuns:

E posibil sa gasesti bilet, dar in niciun caz nu o sa gasesti la pret redus.la constanta e mai posibil in timpul verii pentru ca sunt curse charter