| Adrian1555 a întrebat:

Exista ceva ce se baga in priza si e anti insecte?
Gen un aparat care ii indeparteaza pe o zona de etaj de exemplu?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pentru tantari gasesti aparate.
Pentru gandacii de bucatarie trebuie facuta campanie de dezinsectie, inclusiv in blocurile vecine. Altfel se vor intoarce curand.

| darrio2007 a răspuns:

Exista. Dar arunci banii pe fereastra. La mine isi facusera cuib gandacii in spatele lui, ca era căldurica.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da exista pentru tantari isi face sigur efectul da pentru altele inca nu am testat.

| zinalk a răspuns:

Da,gasesti la Auchan, Carrefour, sub 10 lei
Eu mi l-am achizitionat pe cel mai ieftin, insa a avut efect minunat
A fost pentru tantari