| vladvlad11 a întrebat:

Exista fantome ?

Răspuns Câştigător
| kessu a răspuns:

Nu exista fantome.ci unor oameni le ramane particula spirituala in aer, gen hectoplasma daca esti interesanta despre lucrurile astea citeste mai multe pe http://codulluiechinox.blogspot.com :)

9 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Da, exista. In filme happy.

| Alemoni a răspuns:

Da.
Exista spiritele celor morti, in filme.


| EvilThoughts a răspuns:

Pai...probabil vei rade de mine dar eu cred.de fapt am crezut de cand ma stiu.a inceput ca o simpla pasine pentru mine ...parerile sunt impartite si fiecare crede ceea ce vrea. sper ca te-am ajutat.bye bye:pe:dwinking

| Eille2EtcnupD a răspuns:

Nu stiu sigur. exista o multime de povesti si documentare. chiar in orasul meu exista una sau mai multe case bantuite si colegii mei se tot duceau anul trecut la una dintre elebig grin nu stiu sigur eu nu cred dar s-ar putea sa existe, daca esti chiar pasionat cauta pe un site specialbig grin
FUNDA:S

| vangheliss99 a răspuns:

Da fantomele exista, doar ca ele nu sunt ( fantome ) ci poate fi mintea noastra, ori spiritele oamenilor care nu sau putut reincarna, pentru. ca nu exista rai sau iad, doar reincarnari, si acele spirite care nu sau reincarnat asteapta sa dispara, sa se poate reincarna, iar pana atunci bantuie pe lumea asta singuratica, Da exista si spirite rele, dar nu inseamna cas demoni, pentru ca nu exista demoni, ingeri, sau ceva de genul asta, eu cred in Dumnezeu, dar nu in rai iad ingeri etc. ei bine sunt mia multe feluri de fantome, acum o sa va spun doar o specie, ESTE fantoma ( spiritul) naluca, este o fintza neagra, dar inofensiva, le poti gasi in cimitir noaptea, nu-ti fac nimica, dar ai grija pentru ca in cimitir pot fi si de asemenea, demonos, este forma de la un spirit mai... rau ca sa zicem asa, acei demonos sunt criminali oameni care au ucis cu sange rece si nu sau reincarnat, ei bine cam atat, deci da exista, dar nu fantome, ci spirite, si sunt mai multe speci.

| vangheliss99 a răspuns:

Da exista, doar ca ele nu sunt ( fantome ) ci poate fi mintea noastra, ori spiritele oamenilor care nu sau putut reincarna, pentru. ca nu exista rai sau iad, doar reincarnari, si acele spirite care nu sau reincarnat asteapta sa dispara, sa se poate reincarna, iar pana atunci bantuie pe lumea asta singuratica, Da exista si spirite rele, dar nu inseamna cas demoni, pentru ca nu exista demoni, ingeri, sau ceva de genul asta, eu cred in Dumnezeu, dar nu in rai iad ingeri etc. ei bine sunt mia multe feluri de fantome, acum o sa va spun doar o specie, ESTE fantoma ( spiritul) naluca, este o fintza neagra, dar inofensiva, le poti gasi in cimitir noaptea, nu-ti fac nimica, dar ai grija pentru ca in cimitir pot fi si de asemenea, demonos, este forma de la un spirit mai... rau ca sa zicem asa, acei demonos sunt criminali oameni care au ucis cu sange rece si nu sau reincarnat, ei bine cam atat, deci da exista, dar nu fantome, ci spirite, si sunt mai multe rase, speci marog ceva de genul.

| ShiftyIsXtreme a răspuns:

Lol,eu cred sigur in ele poate ma crezi nebun dar mie mi sau intamplat mai multe chestiistraight facesi era sa fac infarctstraight face

| vladvlad11 explică:

Ma-ti lamurit multumesc

| coasa2223 a răspuns:

Nu exista fantome si doar fenomene stranii uneori poate uneori fantome dar nu sunt sigur eu iinca ma retrezesc dupa ce am visat fantomehappy

Întrebări similare