| Postoo a întrebat:

Exista Lyca Mobile in Romania?

12 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Uite răspunsul corect:

" Lycamobile opereaza momentan in urmatoarele tari:Uk,Suedia,Belgia,Norvegia, Danemarca, Elvetia,
Olanda, Spania, Italia si Australia.
Pentru cei ce locuiesc in aceste tari este foarte ieftin si convenabil sa sune de Lycamobile, asa cum spunem noi,"in lume".
In momentul in care se va lansa si in India sau Romania, si acestia vor putea efectua apeluri catre alte tari la cele mai ieftine preturi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
http://www.benelux.ro/index.php?c=322
Te pup!

| IuliaPlyca a răspuns:

Ai nevoie de cartela Lycamobile?

Trimit cartele lycamobile in toata Romania prin curierat sau prin posta romana. Cartelele sunt gratuite, insa taxa de curierat/posta romana sunt platite de client. Detalii la numarul de telefon: 0701018882 sau la iulia.lycamobile@gmail.com

| valoy75 a răspuns:

Da. Am si eu Lycamobile!

| Roxana_Ana_1994 a răspuns:

Am plecat din Italia cum pot sa aflu numarul de lacymobile?

| Denis_Mureşan_1996 a răspuns:

Si de unde iti poti cumpara aceasta cartela?

| Babocsi_Rodica_1961 a răspuns:

Exista Lyca Mobile cartela in Romania? cat costa? si unde se poate cumpara? multumesc!

| Otilia_Maria_Onica_1965 a răspuns:

Folosind o cartela Lycamobil in România care sint tarifele Sucind tot de pe lycamobil din Belgia?

| Marlene_Lili_1967 a răspuns:

Exista cartelaLycamobile si se poate folosi din Romania

| Adrian_Cioanca_1984 a răspuns:

Unfortunately, there is no Lycamobile in Romania. Lycamobile is not yet operating in Romania
Pentru cartele intrati si comandati de la www.tmt.ro