| mitzabal a întrebat:

Exista pe undeva optiune la calculator, cand intru in my computer si vreau sa intru pe una din partitii, imi deschide fereastra noua de fiecare data cand dau dublu click....care sa fie cauza?

Răspuns Câştigător
| mat31new a răspuns:

Apasa alt > tools > folder options > (tab-ul) general > (sectiunea) browse folders > (selecteaza) open each folder in same windows.

3 răspunsuri:
| Liviucu a răspuns:

Ai virusi, de fiecare data cand mi s-a intamplat asa, aveam virusi. Sigur ai si tu. Verifica asta cu o scanare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa ai doar o fereastra, da click pe my computer, apoi tools, folder options si bifeaza "open each folder in same window"

| Manoli_Vasile_1995 a răspuns:

Eu tot am asa problema...am schimbat si la optiuni si am si scanat PC-ul si tot asa este...care poate fi cauza?