| romanaols a întrebat:

Exista posibilitatea de a debloca pe cineva pe facebook?

Răspuns Câştigător
| roxxxa a răspuns:

Da. FACEBOOK - Deblocheaza prieten sau invitatie la aplicatii - Intra aici: http://www.facebook.com/settings/?tab=privacy&s... si in josul paginii ai ''Liste de blocare'' (Blocked People and Apps)si ''Editati-va lista de persoane si aplicatii blocate''. Da click pe ''editati-va lista''(Manage Blocking) -->click pe unblock(deblocare) in dreptul persoanei pe care vrei sa o "deblochezi". (acum trebuie sa-i ceri prietenie din nou daca vrei sa-l ai la prieteni) sau ca sa iti spun mai usor
Buna! Dai sus la ''contul meu'' apoi '' setari de confidentialitate'' iar apoi in josul paginii scrie '' liste de blocare'' dai acolo unde scrie'' Editeaza-ti listele'', iar apoi iti arata persoanele blocate.Dai '' x '' pe persoana dorita, iar apoi daca vreti sa fiti prietene ii trimiti o cerere de prietenie.Succes!
Funda daca o merit

1 răspuns:
| negru30 a răspuns:

Da si nu numai pe facebook -