| Alii_6257 a întrebat:

Exista prefixul 037? Adica stiu ca exista, dar pentru ce fel de telefoane? Sau retea? Ca m-au sunat acum vreo 3 numere consecutiv, n-am raspuns. Or fi pentru statistici, ceva? Ar fi trebuit sa sune pe fix.

4 răspunsuri:
| dygas a răspuns:

Da exista, e vrancea...

| braddy a răspuns (pentru dygas):

NU, nu e Vrancea! Vrancea are 0237 xxxxxx. 0372 xxxxxx este număr de fix Vodafone.

| dygas a răspuns (pentru braddy):

Dap ai dreptate, chiar ieri m a sunat cineva cu 037 de pe un fix si nu era din vranceahee hee

| Damaschin_Dorina_1953 a răspuns:

Ce talent este cu 0374

| Stan_Truica_1959 a răspuns:

Nu e Vrancea, e Nigeria +37 etc. Nu raspunde si nu suna, pentru ca vei fi taxat.
https://www.prefix-telefonic-international.info/Prefix+zonal+037+ng.php