| Ghost99 a întrebat:

Exista site-uri unde minorii pot juca poker (online)gratuit?

Răspuns Câştigător
| Meset a răspuns:

Facebook are o aplicatie pentru poker numita Texas HoldEm Poker

4 răspunsuri:
| TheDifference a răspuns:

Poti sa joci si pe pokerstars sau fulltiltpoker, nu stie nimeni ca esti minor, iti pui alta data de nastere

| MaddSkillz a răspuns:

Din cate stiu nu.dar ce e in neregula in a-i fura tatalui tau cartea de credit si a te inscrie pe un site normal? happy

| N0N4M3 a răspuns:

Bineinteles:http://www.pokerstars.ro/? noredirect=true. e permis pentru orice varste sper ca te-am ajutat : funda? :D