| DDCC a întrebat:

Există siteuri românești ca omegle în care poți discuta prin microfon și webcam?
Aș vrea să știu dacă există astfel de siteuri, fiindcă pe omegle nu am găsit utilizatori activi. Am găsit câteva siteuri în română însă pentru webcam îmi dădea opțiuni în care chatul cu mai mulți. Pe mine mă interesa să văd dacă se poate în română chat audio-video 1-la-1, deci să vorbești ca pe skype sau whatsapp cu cineva dar fie random fie cu un utilizator disponibil pe care îl selectezi din listă.

2 răspunsuri:
| farfuriaverdex a răspuns:

Era un site roulette nu stiu cum, in genul asta, dar nu stiu ce sa zic despre el, aim intrat o singura data fara web sau microfon

| farfuriaverdex a răspuns:

Am gasit, chatroulette.com