| Amelya02 a întrebat:

Exista tren direct Constanta- Brasov fara sa fie nevoie de a schimba?

8 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Pe site-ul celor de la CFR poți verifica ruta care te interesează, inclusiv durata călătoriei sau prețul.
http://www.mersultrenurilor.ro/Ruta/Constanta/Brasov

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Trebuie sa existe in perioada estivală! Nici nu se pune problema! In anii trecuti eu cu el circulam, era un rapid, intr-un timp ocolea prin Valcea, alteori avea traseul prin Ploiesti...
http://constanta.brasov.merstren.ro/mersul_trenurilor.html

| Amelya02 explică (pentru floresdemayo):

Multumesc!
deci inseamna ca exista direct nu?

| floresdemayo a răspuns (pentru Amelya02):

Normal. Dă in seara asta un telefon (daca nu rezisti până dimineata) la informatiile din gară din Brasov. Ei au deschis non stop la informatii! deci, nu te gandi ca-i deranjezi, asta le e serviciul. Anunta-ma si pe mine cand reusesti sa vorbesti cu ei!

| Mandy693 a răspuns:

Www.infofer.ro aici gasesti toate trenurile si preturile funda pls

| Amaterasu a răspuns (pentru Mandy693):

Obsedat-o!

| floresdemayo a răspuns (pentru Amaterasu):

Si ce-i daca fata are nevoie de fundă? Daca si-o doreste atat de mult, de ce sa nu o primesca? Nu e obsedată, e doar colectionară. Fiecare colectionam ceva in viata. Tu ce colectionezi? Răutate?

| Mandy693 a răspuns (pentru Amaterasu):

Fiecare cu fluturii lui gamer...