| Dodolo a întrebat:

Exista un site de unde poti trimite mesaje internationale gratis?
Multumesc happy

4 răspunsuri:
| DoRu a răspuns:

Buna! UIte: http://www.moove.ro/ poti trimite pe ce retea vrei u :D
NU trebuie decat sa-ti faci un cont gratis, astepti un cod de validare pe tel... ehhh... te descurci u ca este foarte simplu
Succes!
Sper ca te-am ajutat... Fundita?

| trustbogdan a răspuns:

Da, ti-l dau pe mesaj privat, astept funda big grin

| trustbogdan a răspuns:

Iar pe moove.ro cum spune doru doar in Romania poti trimite, vezi ca ti-am dat mesaj privat, astept fundita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trustbogdan am uitat sa-i zic
nu poti da mesaje si in alte tari doar in romaniaeu cand am spus ca poti da mesaje pe toatte retelele m-am referit din Romania