| MarinasChristy a întrebat:

Exista vreo baza de date in care sa poti cauta gen o persoana? Cum sunt alea din filmele politiste americane spre exemplu

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Baza de date exista, doar ca nu o pot accesa perssoanele fizice ci doar organele care au acces la aceasta, este Sistemul naţional informatic de evidenţă a persoanelor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu cred ca exista vreo baza de date care o putem accesa noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ca si persoana fizica, neavand legatura cu vreo instutie abilitata in acest domeniu, garantat nu o vei putea accesa.