| bleakk a întrebat:

Exista vreun model de Samsung Galaxy S3 care pe spatele lui sa scrie in loc de Samsung exact asa: "android". Intreb pentru ca am vazut un model de la un baiat telefonul luat in Spania, care era exact exact ca s3u insa scria android pe spate sub camera si nu cred ca era replica.

4 răspunsuri:
| AlexeHellsing a răspuns:

Nu există, probabil acel prieten al tău avea un acțipild.

| Skypee a răspuns:

Pai poti cumpara carcasa pentru el cu acel model, asa avea si el te asigur si la iphonuri nai vazut ca toate au spatele la fel, doar ca unii isi pun carcasa cu diferite modele.

| bleakk explică (pentru Skypee):

Era carcasa originala se vedea clar, nu am mentionat nimic ca era pus intr-o husa sau ceva.

| Skypee a răspuns (pentru bleakk):

Pai carcasa nu se poate schimba? Nu neaparat sa fie originala, poti cumpara alta carcasa si sa o schimbi, oricum nu stiu daca la s3 se da jos carcasa, dar daca se da normal ca a luat una cu modelu ala sau poate cand a comandato a putut sa o personalizeze.