| Walhalla a întrebat:

Exista vreun program de suprapus imagini sau poze? Sa va spun concret ce vreau sa fac...Vreau sa pun toate personajele dramei totale(serialul ala de pe cartoon network)pe o imagine,din toate sezoanele, numai ca nu pe toate... Exista program care face asa ceva? Sau daca as vrea sa pun poza mea pe un peisaj de vara? Dau fundoi!

5 răspunsuri:
| ema1ih a răspuns:

Photoscape

| Magduttza a răspuns:

Photoscape, daca vrei iti fac eu

| Walhalla explică (pentru Magduttza):

Nu,mersi...vrea sa stiu cum suprapun o poza poste alta daca vrei sa-mi spui...

| biiannncaa a răspuns:

Photoscape probabil.