| Adyy5 a întrebat:

Exista vreun site unde imi pot face prieteni(NU pentru a-ti gasi parteneru sau ceva de genu)? Special pentru asta, sa-ti faci prieteni in mediul virtual.

4 răspunsuri:
| Daniel9988 a răspuns:

Facebook,Twitter,Instagram si lista poate continua...

| DavidoffUser a răspuns:

Cica e unul, ii zice www.PrieteniCaInViataReala.net sau alternativ, Facebook, cica e bun, mai dai cate un citat despre dusmani, un like la buzate, mai vezi un video in care broasca testoata face flotari etc, eu nu-l prea folosesc decat in cazuri speciale.

| SpecialK47 a răspuns:

Omegle chiar, kik ( e o aplicatie pe telefon), pana si un joc cu un chat te poate ajuta sa iti faci prieteni.
Un fandom despre anime, un anumit serial sau ceva ce iti place. Un fandom te-ar putea ajuta.
Exista si acel grup „ Offtopic " pe Facebook, un grup in care poti sa iti faci prieteni destul de usor.