| Radandam a întrebat:

Existe plaje de nudiști în România unde mai vin și femei sub 50 de ani? Ați fost pe o plaja de nudiști? V a plăcut ce ați văzut?

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai tîmpenii aveti in cap. Ceva bun nu.

| Sofer a răspuns:

Exista doar ca trebuie sa mergi acolo.

| johnnny123 a răspuns:

Daaa, este o plaja secreta la Techirghiol unde vin numai super-modele Victoria's Secret si se dau cu namol pe la incheieturi.

Poti sa te duci si tu la tratament, ca oricum te plangi non-stop ca suferi de vreo suta de boli.

| gabicoo a răspuns:

La Neptun! Poți să mergi acum de Crăciun!winking Intrarea e gratuită! Poți să și te bronzezi! laughing

| gabicoo a răspuns (pentru gabicoo):

Gagici de 25 - 35 de ani vei întâlni la spital! Acolo se tratează hipotermia!
winking

| Werrich a răspuns:

Sunt la Plaja Vadu, Plaja Eforie Nord, Vama Veche, 2 Mai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Locurile alea nu sunt pentru obsedati
Femei bune si dezbracate ai sa vezi la tine acasa daca iti vine mintea la cap
Sau daca nu tot pe redtub

| Februar30 a răspuns:

In mare parte vei intalni pensionari, familii cu copii mici si gay. Cateva cupluri tinere.
Daca te referi la femei singure sub 50 de ani, mai rar.

| GeorgeMihai a răspuns:

La Costinesti pe plaja in drept cu epava sau dupa hotelul Forum aproape de manastirea Sf. Elena. Acolo am mai vazut eu. Bineinteles, eram in trecere. laughing

| deeajk109 a răspuns:

La Vama Veche e o plaja de nudisti.Sunt oameni sub 35 de ani pe acolo prin zonă, dar pe mine una mă dezgustă să văd oameni dezbrăcați.

| Radandam explică (pentru deeajk109):

Ești fata? Pai și sunt femei goale acolo?

| deeajk109 a răspuns (pentru Radandam):

Da sunt fată și da se face toples