| Cerby a întrebat:

Fac apel la oamenii din Cluj-Napoca sau care stau in zona sau chiar la toti.Care imi poate spune si mie ce este cu Padure Hoia-Baciu, multi cred ca au auzit de acesta padure. Daca imi puteti da si mie cateva informatii ca am vazut pe internet sau youtube destule.Dar as vrea sa aud si alte pareri.

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Se spune ca e bantuita. Parerile sunt impartite, unii care au fost mi-au zis ca nu e nimic ciudat, o padure ca oricare alta, altii au zis ca au avut unele senzatii ciudate, ameteli, dezorientari, greata, chestii de genul. Mai bine te duci sa te convingi singur, nu are de ce sa iti fie frica.

1 răspuns:
| Cerby explică:

Stau in Bucuresti am auzit de ce mi-ai spus tu, s-au facut tot felul de reportaje despre padure:au vazut nu stiu ce creuturi ciudate, sau copacii au forme ciudate( toata vegetatie e arsa-pare dar nu e)in poze au aparut cateva capete de oameni sau au fost vazute OZN.Numai si numai ciudatenii.
Leganda ar spune ca a inceput acum mult timp un cioban cu o 100 de oi a ajuns in Cluj-Napoca si a vrut sa traverseze padurea.De atunci nimeni nu mai stie despre el sau oile lui.