| YoyoXender a întrebat:

Fac cont fake de'fată' imi dau ca sunt in realtie cu contul meu real si poate fac fetele geloase ar merge
.Ar fii doua finaluri ori ar merge cu gelozia ori singur cum credeți

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cu gelozia sigur nu ar merge.

| johnnny123 a răspuns:

Deci tu chiar ai impresia că niște fete pe care nu le interesează absolut deloc persoana ta vor deveni brusc geloase și atrase de tine pentru că ți-ai inventat o prietenă imaginară.

Încerc să găsesc ceva mai patetic de atât, dar s-ar putea să-mi ia câteva ore.

Dacă nu merge asta, poți să încerci să-ți faci un Lamborghini din carton și să te duci cu el să agăți femei în față la Fratelli.

| Eireann a răspuns:

Un barbat nu devine brusc atragator doar fiindca are prietena.

| RxTx a răspuns:

Le doare in cot de tine!
Mai bine te duci la un job îți cumperi geaca de blugi pantaloni de blugi cămașă de blugi
Pantofi impecabil
Faci rost de 3000 euro daca vrei sa ai atitudinea necesară pentru a vorbi cu o fata de prin Romania
Cam atât trebuie sa ai in buzunar pregătit să îi spargi aiurea (de preferat nu pe. Toți cu o singura fata într-o singură zi)
Ci doar faptul că îi ai în buzunar te face un alt om

Eventual faci o mica firmuliță chemi fete la împărțit pliante
Cu ocazia asta te cunoști cu 200 de fete.

Propui că sunt pliante de împărțit în mai multe orașe și la.mare și la munte le spui că oferi hotel cu extra confort piscina...
Și din ele insa mai rămână 10 care ar vrea sa se bucure gratuit de confort și relaxare

Apoi le duci la mare le scoți la restaurante le dai in toate comediile le oferi acel hotel mult promis care te costa sa zicem 150 euro/ noapte

Le scoți pe la cheile Bicazului
Apoi le duci pe TRANSALPINA
Și Transfăgărășan
Apoi le arăți poze de pe TRANSCARPATICA

Până aici ai cheltuit să zicem 600 euro nici măcar nu te-ai culcat cu ea
Dar de aici înainte incepi sa o plimbi cu telescaunul telecabina
Îi spui că și vrea să fiți parteneri in afacere
Și gata aici închei contractul cu ea că era pe perioada determinata să nu te poată da in judecata că te-ai dat la ea in timpul în care era angajată ta.
Așa că tu îi dai și ei să zicem 200 lei / zi pentru împărțitul pliantelor timp de 30 minute

Dar în rest tu beneficiezi de tot timpul ei pentru că trebuie să mergeți la Oradea Baia mare Baia Sprie o duci la Vișeul de sus cu mocănița
O scoți pe la restaurante
Acum poți scădea puțin costul cu hotelurile
Să zicem că ai ajuns la un cost de 1400 euro până în acest moment
Și de aici te vrăjești cu ea
Aici poate interveni un prieten care te sună și îți propune să împarți pliante și pentru el
Și ea să audă și să vrea să aibă firma ta
Și tu îi spui da fata cum sa nu îți dau ție firma că eu și așa plec în Anglia
Și fata de uda i-ai luat mințile
Nu este angajata la tine in acel moment
Așa că faci și tu dragoste cu ea timp de o luna de zile banii tot scad daca o ții în cheltuieli ne săbuite
Dar și putea închiria de exemplu un apartament pe malul marii și să mâncați de la alimentara obișnuită faceți mâncare acasă mergeți toată ziua la mare
Și dacă îți faci și un site pe bune pentru împărțit pliante și contactezi toate hotelurile și mâncătoriile restaurantele din zona respectiva poate chiar îi găsești și clienți să aibă pentru cine să împartă de data aceasta pliante reale și chiar să câștige bani reali
Poate chiar așa de mulți in cat să vă apucați amu doi de împărțit pliante și când tragi linie la sfârșitul verii încă să mai ai 1000 euro în buzunar încă ne cheltuiți

Sau toată povestea asta cu agățatul poți să o faci in alte tari mai sărace și intri pe live.mail.ru le agăți acolo

| RxTx a răspuns:

Ar mai fi o idee sa mergi acum la Odessa la mare când se încălzește apa marii că dacă tu ai 1000 euro în buzunar
De 150 euro închiriezi un apartament cu vedere la mare langa plaja
Și apoi mergi pe al discoteci prin magazine pe la psiholog de exemplu si te dai la psihologul respectiv încerci să o aveți cu o cutie de bomboane și un buchet de flori ce nu te costa mai mult de 50 lei și consultația te costa 30 lei o ora

Apoi mergi pe la toate centrele de optica medicala acolo în general sunt doar gagici o consultație costa 30 lei tu îi dai 100 lei cum ar veni în banii lor și stai de vorba cu ea și încerci să o agăți și te duci și cu un buchet de flori și o cutie de bomboane

Sau mergi pe la tarabe fetele alea care stau toată ziua să vândă la tarabă la piața extraordinar de frumoase unele dintre ele te faci că ai cumpărat ceva de la ea și îi dai cum ar veni 50 lei in grivine
Și o carte de vizita pe care pe fata ei scrie că ești medic dentist stomatolog în Cochirleanca Romania
Și pe spatele ei scrii tu cu pix-ul in engleza că vrei sa vă întâlniți după ce termină programul
Cu 50 lei de fiecare în parte ai făcut rost de 10 întâlniri
Și cât te-a costat să faci rost de Nr ei de tel 50 lei

Și vezi că prin presă sunt multe restaurante din astea ieftine și bune unde poți să mănânci mult și ieftin
Gen împinge tava
Autoservire nu e nevoie sa le scoți al cine știe ce restaurant
Iar acolo le spui că și avea și tu 200 lei in grivine echivalentul și că ai vrea sa faci ceva interesant cu o fata in seara aceasta
Sau că îți place de ea șinca tu și venit să cumperi o casa acolo așa că și nevoie de un translator și ești dispus să îi plătești ei 50 euro / zi sa facă pe translatorul să sune la Nr de tel de prim ziare sau olx

Și gata ai inchiriat-o in banii ăștia 50 euro ești sigur că măcar 6 ore pe zi va veni la program
Și tu o scoți la restaurante chestii interesante spui că vrei sa mergi la mare la soare
Și ea că fi închiriată de tine
Să se ducă să îți cumpere bere
Să te servească sa te spele la subțiori
Să te apere de soare
Să facă pe ghidul
Și o inviți și la un film la cinematograf
Poate la o cina romantica
Și după ce te combini cu ea nu te mai costa așa de mult
Că îi dai ei așa cadou că să nu se oftice de vânzarea ei de la piața 14 euro / zi

Apoi cumperi mâncare bună o scoți zi de zi la restaurante la mare la soare sucuri bere băutură viață normală
Mai mâncați și acasă de la alimentara
Mai și gătiți că mâncarea este extraordinar de ieftina acolo

Așa că făcând media în cea de a doua luna te costa 150 euro chiria apartamentului
300 euro mâncare bună
Și să zicem maxim 400 euro cadourile ei în total toți banii pe care ii faci ei cadou in acea lună că să fie mulțumită și fericită

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow... Ciudata chestie. Nu cred ca faci geloase fetele daca nu le pasa de tine de fapt.

| cehos69 a răspuns:

Esti bolnav tata, interneaza te