| Radandam a întrebat:

Facultatea de Kinetoterapie este de viitor? Este o meserie frumoasa și banoasa? Cum vi se pare? Îți poți deschide și cabinet privat?

3 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Dacă este făcută cu drag, pasiune, sunteți o persoană calmă, da este de viitor, se poate deschide un cabinet medical.
Altfel e pierdere de timp.

| al0o0o0 a răspuns:

Daca tie iti place si te atrage, asta e tot ce conteaza. Daca te intereseaza doar banii, clar nu e o meserie de viitor. Conteaza sa-ti placa si sa te simti bine facand-o, iar banii vor veni de la sine.

| SetYourselfFree a răspuns:

După părerea mea tot ce tine de domeniul medical este de viitor, inclusiv cea de kinetoterapie.Va fi nevoie pe viitor de astfel de specialiști deoarece populația îmbătrînește.Stiu despre această facultate ca se ocupa cu masaj.Pe lângă loc de munca poti lucra extra si la domiciliu.