| Fashion a întrebat:

Fetelor, la ce varsta ati purtat prima data tocuri? ce parere au avut parintii vostrii?

11 răspunsuri:
| Șosețică a răspuns:

Am 11 ani... Nu am purtat tocuri, nici nu vreau tongue Poate o sa incep cu tocurile de la 15 ani. Pana atunci mai am de asteptat...
Hmm... Sa zicem ca port tocuri la o nunta, sau ceva mai rar unde te imbraci in rochie tongue
Dar nu pe strada, nici o data nu o sa fac asta, decat de la 15 ani incolo XD Mi se pare de prost-gust sa vezi o pustoaica de 13 ani cu tocuri de 4 cm...

| Șosețică a răspuns:

Srry am vrut sa zic 14 cm blushing

| Fashion explică:

@ annaanne3 si eu sunt matura si bine dezvoltata si tb sa implinesc 14 ani. si faza e ca nu cred ca mama m-ar lasa sa port tocuri la scoala... un alt dezavantaj ar fi ca eu sunt cam inalta (m 1, 72) sad mersi de sfaturi tuturor si mai astept pareri :X :*

| Fashion explică:

@pinkystyle cati ani ai?

| mistikk a răspuns:

La 15 ani ...tocuri nu foarte mari. bine nici d e4 cm.laughing sa zic de aprximativ 10 dar le-am purtat de 2 ori la scoala si atat pentru ca nu am putut sa merg pe ele...

| RhoOphiuchi a răspuns:

La 16 ani, cand nu mai trebuia sa fac ce zic parintii.

| pinkystyleツ a răspuns:

Pe mine inca nu ma lasa sa port...sad

| poliku a răspuns:

Pe mine la 14 ma lasa tata sa port adidasi cu toc de 4cm rolling on the floor

| annaanne3 a răspuns:

12 ani (tocuri serioase, nu ortopedice, erau de 10 ), au zis ca imi sta foarte bine. Dar acum depinde de tine, eu la 12 ani eram foarte dezvoltata si matura.

| 123948 a răspuns:

Offffff fetelor.tocuri d 4 cm? pai alea`s nimicuriwinking.sa vedeti cand o sa purtati d 10-15cm.winkingwinking.sh pana la urmawinking daca u t simti bine p tocuri nu cont c zic parintiiwinking ca nu merg ei p ele mergeti voiwinking...va pup:*:*:

| Mally5055 a răspuns:

Am aproape 15 ani si vreau sa iti spun ca nu am purtat tocuri decat foarte putin ortopedice happy in rest singura data cand am purtat tocuri normale in jur de 8 cm a fost la banchetwinking iti dau un sfat... sa nu incepi sa porti tocuri de mica pentru ca mai tarziu piciorul se dezvolta altfel si nu o sa iti vina bine orice fel de pantof... in concluzie, cat mai tarziu happy! Funda :d?