| Alle23 a întrebat:

Firma 'Allview', tablete, e buna?

Răspuns Câştigător
| sebipopescu1 a răspuns:

E o firma romaneasca. Sa spunem ca promite multe. Oricum avand in vedere pretul tabletelor sunt destul de bune.

| Alle23 explică (pentru sebipopescu1):

M-ai putea ajuta cu niste site-uri cu tablete bune, pana in 600 lei? De la ei. Deoarece mie mi-a spus cineva ca sunt de incredere si ca sunt *de firma si cheap*, si de asta. big grin

| sebipopescu1 a răspuns (pentru Alle23):

Poti gasi pe emag.ro e un site sigur si au multe modele

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt bune tabletele!
Pa, pa.

| JustmeV a răspuns:

E ok, dar Ipad si Samsung sunt foarte bune!

| Alle23 explică (pentru JustmeV):

Da, sunt bune, dar nu ma ajuta bugetul familiei. Deci ma uit dupa aceasta firma. big grin

| EMike a răspuns:

Sunt de aceeasi calitate cu Eboda, e firma romaneasca dar te asigur ca aici sunt doar asamblate. Componentele sunt facute in China si trimise aici. Iti recomand sa mergi pe Samsung daca vrei ceva de calitate. Succes.

| Alle23 explică (pentru EMike):

Stiu ca Samsung e de calitate, dar in acest moment bugetul familiei nu ma ajuta.

| GigiMenta a răspuns:

Am o tableta Allview din februarie. Nu este o tableta rea, singurile lucruri care m'au deranjat la ea a fost ca odata mi s-a inchis si nu am reusit sa o deschid, decat dupa ce am fost cu ea in service. Mi'au reinstalat softul si nu am mai patit nimic.

| Alle23 explică (pentru GigiMenta):

Ce tableta ai? M-ar interesa marca si pretul.

| GigiMenta a răspuns (pentru Alle23):

Alldro 3 Speed Duo. La momentul respectiv era vreo 10 - 11 milioane cred. Nu sunt foarte sigur, am primit-o cadoua iar persoana care mi-a dat-o a luat doua. Si tine cont ca trebuie sa ii cumperi si husa si costa si aia ceva.

| EMike a răspuns (pentru Alle23):

Iti recomand sa mai strangi bani, presupun ca nu e o necesitate. Nu e o nevoie vitala. Daca ai avea buisness de facut cu ea mai intelegeai...happy Succes. Sper sa nu par rautacios

| Alle23 explică (pentru EMike):

Nu esti deloc rautacios, esti doar sincer. laughing
Este doar pentru gaming, nimic mai mult. Si de asta nu ma lasa parintii sa imi iau una mai scumpa. big grin

| Marwell a răspuns:

Raport calitate pret bun, firma e romaneasca