| Psicodelic a întrebat:

Folosesc hypercam2 ca sa filmez si dupa ce filmez si ma uit la ce am filmat adica de exemplu un dans mil arata dar foarte repede si nu stiu de ce filmeaa asa de repede ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| ExciteMind a răspuns:

Incearca pe la optiuni poate ai facut tu ceva pe acolo. Sper ca ti-am fost de ajutor. astept funda!

| DigitalMaster a răspuns:

Salut.Incearca sa ti setezi camera filmeaza perea repete pentru ca sutguonul este setat sa se miste mai repede decit poate sa citiasca camera. Daca vrei Mai multe detalii vino pe Skype dumitru367.sunt cameraman profesionist.