| edani99 a întrebat:

Franta sau Marea Britanie? Unde credeti ca e mai bine? Si as vrea sa stiu in care din aceste doua tari se plateste mai bine ca electrician. Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| DannyDiamant555 a răspuns:

Marea Britanie clar
Din foarte multe puncte de vedere
Am sora cu sotulei si un var acolo si o duc foarte bine. Sotul ei e electrician si ia min 3000 lire, dar varul 2000-2500.
In orice caz daca esti priceput stii limba foarte bine si ai abilitatile necesare du-te in Anglia.
Sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mare Britanie, asta daca te descurci cu formele legale de munca, ca au boala pe romani.