| Cristian36 a întrebat:

Fratilor,daca fumez in baie,in baie se simte mirosul de tutun sau nu? sau daca se simte, cu geamul deschis trece in 4-5 ore?

3 răspunsuri:
| Ruptura a răspuns:

Se simte, chiar foarte puternic. Trece repede mirosul, poti da cu spray si o sa treaca mult mai repede.

| Cristian36 explică (pentru Ruptura):

In cat timp trece in baie mirosul avnad in vedere ca nu se imbiba in draperii sau altceva?

| Ruptura a răspuns (pentru Cristian36):

20-30 de minute, poate ai prin casa un spray antitabac, trece in 5m maxim mirosul cu el