| AndreiAntiTot12 a întrebat:

Fratilor,voi credeti in tampenii cum ca papusile au fost surprinse in timp ce se miscau,sau statuile ca se miscau? eu zic ca sunt doar povesti inventate de oameni pentru bani sau poate niste halucinatii foarte puternice, citit God delusion si vedeti cat de puternice pot fi halucinatiile spune acolo despre treaba asta!

5 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Nu există asa ceva de la sine. Si cel mai bine este să nu mai citești astfel de carti, pentru că într-o zi o să fi atras de astfel de lucruri si o cazi în cursa celui rău.

Răspuns utilizator avertizat
| Superior a răspuns:

Adevarat ca sunt trucate, dar unele au o autenticitate iesita din comun, care-mi da speranta,

| Samariteanul a răspuns:

Sunt stupid numai cand te gandesti.Eu cand eram mic rupeam capul papusilor...asa ca nu mi-e frica de ele big grin

| D3I3 a răspuns:

Nu cred, dar am 2 păpuși în cameră de muuuuuuult timp și de frică nu le scot. Unoeri am impresia că se mișcă, dar. viața rolling on the floor