| A98 a întrebat:

Funda! Cum mut o poza dintr-un album in altul p facebook?

3 răspunsuri:
| mimi2000mimi a răspuns:

Te duci la album, la editeaza albumul.acolo iti apar pozele.dai in dreapta sus (pe poza), unde e un creion si dai click, apoi dai "move to album..." si iti apare lista cu albume. apoi dar dai click pe numele albumului si gata

| Swag777 a răspuns:

Nu stiu daca se poate dar poti sa salvezi acea poza in pc apoi o stergi din albumul din care vrei sa o muti si o incarci in albumul in care vrei sa o muti... Sper ca am fost de ajutor happy

| scumpika1998 a răspuns:

Pai...dai editeaza albumul si iti apar pozele ca si cand le adaugi, iar in coltul din dreapta sus vei avea o sageata de unde vei putea selecta una din optiunile:move to other album, creeaza o coperta de album sau sterge aceasta fotografie...tu vei da pe move to other album si vei putea selecta albumul unde vrei sa pui poza.Partea rea e ca in cazul in care ai mai multe poze de mutat trebuie sa le faci asa pe fiecare! sper ca te-am ajutat! Funda?