| Scikofit a întrebat:

Funda! Daca vreau sa trimit ceva,intr-un plic, prin posta, trebuie sa o pun "recomandat" sa nu o deschida cei de la posta? Fuinda! Urgent va rooog

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Posta nu deschide scrisorile, ar incalca secretul corespondentei si este infractiune, asa ca nu este nevoie sa o trimiti recomandata. O trimiti asa ca sa fii sigur ca o primeste (o inmaneaza personal postasul, nu o pune in cutie). Numai bine!

1 răspuns:
| gicaputinica a răspuns:

Cei de la posta, nu au voie sa deschida nici-un fel de scrisoare!