| AngelAnime11 a întrebat:

Funda! De ce nu-mi mai merge nici un browser? Aveam google chrome care acum nu se deschide delooc. Acuma folosesc opera si ma dispera.
Firfox daca-l instalez nu se deschide...
Am instalat si dezistalat browsere si nu merge nici unulcrying

Răspuns Câştigător
| enverhoxha a răspuns:

Alte programe decât browserele merg normal?

7 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna
Incearca Opera ca la mine merge perfecthappysi daca nu merge la tine inseamna ca este ceva de la pcwinking
Firefox imi facea si mie problema, la fel si google chromewinking

| SamSon a răspuns:

Ori ai probleme cu internetul, ori ai sters ceva din browser(din setari) cel mai bine e sa suni la cei cu care ai contract pentru. internet si ei te vor ajuta

| Diiiaaa a răspuns:

Asa am patit si eu.
Trebuie sa iti reinstalezi Windowsulstraight face

| Lɑяisɑ a răspuns:

Incearca Internet Explorer 8 sau 9. Poate iti merge.

| Serafir a răspuns:

Incearca safari

| SunShineyKidu a răspuns:

Imi pare rau sa aud ca nu iti mai merge niciun browser dar te pot sfatui sa consulti un itst (aitist) care te va ajuta sa-ti rezolvi problema. Si eu am patit ceva de genul acesta adica mie nu imi mai mergea sa scriu in motoarele de cautare pe internet trebuia sa scriu in bara de sus. Succes!

| marta_8513 a răspuns:

Cred că ai foarte multi virusi, si la mine mergea greu da l-am,, curatat" si merge ca nou laughing