| AlexFTW3 a întrebat:

[Funda!]
Intreabare urgenta. Am o pereche de casti in garantie la mediagalaxy, le pot duce in service daca nu mai am manualul de utilizare si cutia duce lipsa de o piesaa? mentionez ca am bon-ul
le-am luat acum o saptamana

Răspuns Câştigător
| GutuvanMorgan a răspuns:

Ti le pot schimba pe loc, la ei raman accesoriile care n-ai sa le dai in schimb (cutie, manual) fara probleme

| AlexFTW3 explică (pentru GutuvanMorgan):

Mersi pentru raspuns. dar e vreo problema daca nu am manualul si cutia e putin zgariata?

| GutuvanMorgan a răspuns (pentru AlexFTW3):

Nu, si nu are nimic ca-i cutia putin zgariata.Doar bonul e important, nu-ti face probleme.

7 răspunsuri:
| alexblack00 a răspuns:

Daca ai garantie la ele si vrei sa le duci inapoi iti trebuie si cutina si manualu si bon-ul fara cutie la ele nu ti le ea

| AlexFTW3 explică (pentru alexblack00):

Cutia o am, manualul nu il am

| AlexFTW3 explică (pentru AlexFTW3):

Nu vreau sa le returnez, preferabil sa mi le repare

| unbulangiu a răspuns:

Daca ai bonul de la ele probabil sa fie si garantia acolo. Probabil ca da.

| davidlazar a răspuns:

Incearca dar nu cred ca o sa-ti primeasca deoareceiti trebuie si cutia