| Liceanul a întrebat:

FUNDA! Intreb doar din curiozitate:exista sau cunoasteti fete din astea care nu primesc atentie de la cei din jur,fiindca au probleme de comunicare? Adica, fete de gen:au cont de Facebook,(poate si pe Ask.fm si/sau Instagram) dar au putine like-uri si cereri de prietenie,indiferent de cat de mult posteaza; Orice ar vorbi, nimeni nu le asculta.Sunt fete care ar face orice sa fie intr-o relatie si carora le convine orice la un baiat? Sunt fete de-astea care ar accepta atentie din partea oricui si care se poarta la fel cu toata lumea? Va rog, nu raspundeti decat daca imi dati exemple de fete de genul asta!happy

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Da, de ce?

| Liceanul explică (pentru William):

Am zis ca intreb din curiozitate happy.P.s:Vreau sa fiu sigur ca nu-s forever alone.

| CrezyyKiller a răspuns:

De ce? pot întreba...

| Liceanul explică (pentru CrezyyKiller):

Nenea,eu pun intrebarile aici.-_-