| SiderS a întrebat:

FUNDA! Salut TPU imi puteti spune si mie cum sa fac si eu itemele pe hammer metin2 am un caracter ninja si vreau si eu sa stiu cum sa fac iteme bune nu ma astept sa-i bat pe toti vreau doar sa dau si eu gmd mai mare ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| 93Silviu93 a răspuns:

Universal inseamna sa ai semi-om pe fiecare item obligatoriu, aparare sabie, 2 maini, pv, sansa critice...

2 răspunsuri:
| 93Silviu93 a răspuns:

Dupa parerea mea ori iti faci 4 seturi (adica un set impotriva la razboinici, sura, ninja, saman)...ori poti sa incerci sa faci un echipament universal dar asta e cam greu de facut, sfatu meu fa-ti 4 seturi.Un exemplu impotriva la razboinici:baga pe arma si pe armuri tare impotriva razboinicilor si aparare impotriva lor iar pe arma baga pietrele:anti razboinic, fatala si patrunzatoare.Acelasi lucru si pentru celelalte 3 seturi baftahappy

| SiderS explică (pentru 93Silviu93):

Pai mar intere sa mai mult set ninja sura si war acum am doar multa dexteritate pe iteme de exemlpu la pe un sura dateam cu arcu pe hit 260k am fost atent si 260k era dar o sa incerc si cum ai zis.
Dar la universal cam ce trebuie sa am pe iteme?

| 93Silviu93 a răspuns (pentru SiderS):

Universal inseamna sa ai semi-om pe fiecare item obligatoriu, aparare sabie, 2 maini, pv, sansa critice...