| Radu997 a întrebat:

Funda urgenttt! cu ce pot ajunge la afi palace daca stau la piata sudului (tramvai troleibuz autobuz )

Răspuns Câştigător
| didi13 a răspuns:

Poti ajunge la AFI Palace Cotroceni cu toate mijloacele de transport public: metrou, autobuz si tramvai. Statia de metrou cea mai apropiata este Politehnica, iar autobuzele si tramvaiele care au statie in fata mall-ului sunt nr. 137, 93, 71, respectiv liniile de tramvai 8, 25, 47.
Ajung si autobuzele 139, 635 si 105. big grin

4 răspunsuri:
| Attomm98 a răspuns:

Cu metrou pana la Politehnica si de acolo e aproape sau schimbi te duci pana la M crangasi si iei 41 pana dupa lujerului apoi iei orice tramvai inspre afi palace cel mai usor este sa mergi pana la politehnica!
O Zi buna!

| Attomm98 a răspuns (pentru Attomm98):

Te duci la Metrou Crangasi si iei 41 inspre Lujerului, dupa ce trecci de Lujerului mai mergi o statie cu 41 si acolo cobori!
O sa vezi Plaza Romania...Iei orice tramvai inspre Afi Palace de acolo da mai intrebi pe acolo pe oameni!

| miln a răspuns:

Iei metroul pana la unirii si apoi schimbi spre preciziei si cobori la politehnica si de acolo mai mergi putin pe jos

| Mircik a răspuns:

Ai uitat sa pronunti taxi!laughinglaughing