| AnonymuxX a întrebat:

*FuNdiTzzA* : Salut TPU! Ajutati-ma va rog frumos.Am de facut un proiect la Geografie despre orasele din Ardeal si Banat. Dati-mi va rog niste site-uri sau poze sau locuri de unde pot gasi niste informatii despre aceste orase.Va rog frumos E URGENT!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aproape toate localitatile mai rasarite din tara au cate un site pe internet, cu multe informatii, inclusiv fotografii, de asemenea multe au articole pe ro.wikipedia.ro, trebuie doar sa le cauti. Succes si numai bine!

1 răspuns:
| AnonymuxX explică:

Ms mult am cautat si eu si tot pe acolo am gasit.Multumesc mult ca m-ai ajutat big grinbig grin