| Faranume242424 a întrebat:

Găsesc apartamente in Dubai cat decât OK, pana in 80.000€?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Alataieri cautai loc de munca 6 ore la h&m
ieri faceai autostopul pana in Antalya
Azi ai 80coco sa iei apartament in Dubai?

Misto merg lucrurile

| johnnny123 a răspuns:

Văd că o altă întrebare de-a ta este "Daca ii pui unui om mort, o inima funcțională, el se va trezi?"

Probabil și asta cu apartamentul în Dubai face parte din același film SF în care crezi că trăiești.

Anunță-ne când te instalezi în Dubai și readuci primul mort la viață.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

18, Buc
Răspuns la 8 Septembrie 2017 1:59 pentru întrebarea:
Cati ani ai? din ce oras esti?
nu poti defeca din cauza golului din stomac, dar intrebi de preturile din Dubai!? laughing laughing laughing

| Sarcopt a răspuns:

Atăt găseşti la noi un apartament. În Dubai drja vorbim de sute de mii €

Răspuns utilizator avertizat