| Oliwer123 a întrebat:

GFX-urile de la sala sunt steroizi, imi este frica sa nu iau steroizi si din cauza asta intreb

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cele mai multe preparate comercializate la sala contin steroizi, tocmai pentru a pacali consumatorul ca produsul este foarte bun. NU cumpara asa ceva, daca vrei sa iei un supliment, mergi la un medic de medicina sportiva care te va consulta si iti va prescrie ceva potrivit tie, pe care il vei cumpara din farmacie

| baru a răspuns:

Pentru creier nu consuma...

| Satango a răspuns:

Un GFX se dizolvă fără probleme, gustul este extrem de plăcut indiferent dacă îl faci cu apă sau lapte, nu te simți balonat după ce-l bei, precum pățești în cazul altor produse. Reface musculatura.
Steroidul este o substanță organică naturală prezentă în mulți hormoni și în acizi biliari, cu rol biologic important.
Nu se specifică dacă conține sau nu, însă sunt benefici.