| anonim_4396 a întrebat:

Google chrome nu mai salveaza parolele. de ce? am la setari acea optiune de salvare.dar cand ma logez nu imi apare sa imi salvez parola si de fiecare data trebuie sa reintroduc parolele... sad. vreo solutie?

1 răspuns:
| cosmin_8534 a răspuns:

Pai depinde :
Pentru Facebook vezi ca apare dedesubtul la e-mail "Keep me logged in", trebuie selectat.
Pentru Yahoo trebuie :
Sa selectezi dedesubtul parolei : "Pastreaza-ma Autentificat" ori pe engleza la fel ca pe Facebook.
Daca nu merge iti asta iti sugerez alt browser. Recomandat Mozila Firefox, ori daca nu Opera sau Safari.