| anonim_4396 a întrebat:

Google imi poate vedea ce am eu in Google Docs?

7 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Nu ca ii e rusine laughing

| ΔH a răspuns:

Introduaicinumele, era un banc sec care spunea ca google stie si cati pixeli morti ai pe monitor.
Google vede cam tot odata ce-ai intrat in sistemul lor.
Crede-ma, eu chiar am incercat sa ma ascund, si sa intru cu o alta identitate... degeaba. happy
Ce crezi ca i-ar impiedica astfel sa-ti acceseze niste informatii din ograda proprie?

| introduaicinumele a răspuns (pentru ΔH):

Eu zic ca Facebook te spioneaza mai mult decat Google happy Si ce imi pasa ca stie ce fac eu cat tip au servicii bune si programe: Google Chrome, Blogger, Gmail, Android OS pentru telefoane, Google Search, Google Maps etc si astea le-am folosit acum de dimineata happy

| Λndrei a răspuns:

Sti ca se spune cum ca Google ar citi toate mailurile si informatile utilizatorilor? Nu conteaza ce trimiti, ce informatie trimiti pentru ca Google ar putea sa ti-o citeasca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!

Nu.Nu are cum,nu are sens această întrebare,îți dai seama ca tu acum tratezi site-urile online ca niște oamenii,nu trebuie să te prostești, în realitate poate ești o persoană lipsită de întrebări tâmpite, baftă!

| Silviu123 a răspuns:

Google e un site care da, știe și poate vedea toate documentele tale însă angajații de la google nu, doar dacă le faci publice.happy

| introduaicinumele a răspuns (pentru Silviu123):

Prin Google ma refeream la compania Google si prin Google Docs la serviciul online Google Docs. Compania este facuta din persoane, nu? Si intrebam de curiozitate.