| Veroniquest a întrebat:

H.E.L.P!
Am o imprimanta EPSON Stylus SX230.
De cate ori o deschid imi scrie pe ecran : Paper jam. (hartie blocta)
Am deschis capacul unde se afla cartusele si tot. nu exista nici o urma de hartie.
HELP! Ce sa fac? Funda happy

4 răspunsuri:
| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Hei,de ce nu ii dai un reset? sau verifica cu atentie la rotitele care baga hartia inauntru.

| Veroniquest explică (pentru Tau_Rebelul_1990):

Am verificat, crede-ma, tot. Nu merge. Nu stiu ce se intampla...

| Veroniquest explică (pentru Tau_Rebelul_1990):

Am verificat, crede-ma, tot. Nu merge. Nu stiu ce se intampla.

| Tau_Rebelul_1990 a răspuns (pentru Veroniquest):

Incearca cu reset la softul imprimantei. daca nici asa nu merge inseaman ca sa blocat...softul sau procesorul.