| MyWorld a întrebat:

Heeelp! Cum dezactivez Buzz Sounds? Dau funda la primul care e corect! Caut ajutor urgeeent! Multumesc

Răspuns Câştigător
| TahionN a răspuns:

Messenger --> Preferences --> Alerts & Sounds --> Acolo ai o casuta cu toate sunetele (Buzz, PM, cand iese cineva, cand intra cineva) apesi pe A Messenger contact buzzes me (a treia) si jos debifezi unde scrie Playing a Sound.

6 răspunsuri:
| alysk84ever14_6997 a răspuns:

Intri la optiunea Messenger, apoi preferences apoi Alerts and sounds dupa aia dai click pe A messenger contact buzzes me si jos acolo unde i bifat playing a sound trebuie sa-l debifezi si nu o sa-ti mai sune doar o sa-l vezi

| andreyush99 a răspuns:

Mergi la Alerts and Sounds.Dai click pe" A Messenger contact buzzes me "si ai grija sa fie debifate cele 3 setari. De asemenea poti dezactiva sunetele sau notificarile pentru cand intra sau iese cineva de pe messenger, sau iti scrie un mesaj.

| alynutzsu93 a răspuns:

Ai 2 variante: 1- dezinstalezi si reinstalezi messu sau 2 - instalezi "default sounds" pe care le gasesti aici http://www.ymlover.com/......ult-sounds

| MyWorld explică:

Woow:-o In 5 minute am primit 3 raspunsuri.:-o Ma bucur sa vad ca inca sunt oameni care sunt in stare sa te ajute la orice ora ai nevoie. Multumesc tuturor, dar intre timp am rezolvat partial... O sa ma uit maine dimineata si voi da funda ca acum e cam tarziu... Thanx again TPU!

| MyWorld explică:

Scz ca nu am dat a primul...

| blogman a răspuns:

Urmeaza pasii din articolul acesta si poti sa dezactivezi sunetul de la buzz, tremuratul ferestrei si sa nu iti mai apara in fata celorlalte http://step-by-step.ro/......messenger/