| Adinnnaa a întrebat:

Heei, am nevoie de niste sfaturi/pareri puppy dog eyes. Am gatat clasa a8-a si acuma intru la liceu. Vreau pe matematica-informatica, ma puteti ajuta cu cateva pareri despre acest profil? ce se studiaza mai exact, cum ce... sper sa imi intelegeti dorinta! happy

Răspuns Câştigător
| kzd a răspuns:

Eu intru in clasa a 10-a la un colegiu national ( Cantemir Voda ) dupa un an la profil de mate-info intensiv informatica.
La mate si la info abia am trecut clasa cu media 6 pe primul si 5 pe al 2-lea, ma rog asta pentru ca poate trebuia sa merg la uman ca la uman am media 9 la toate. pai nu stiu unii spun chiar ca e mai usor acolo ca aplici o formula la 100 de probleme, acum cum iti place si tie. pai 3 ore de fizica pe sapt, 4 ore de info si 4 ore de mate, e mai de viitor asa cu informatica nu ai cum sa o dai in bara atata doar ca e greut daca nu inveti lectie de lectie. bafta! pace!