| CvonD a întrebat:

Heeihappy stie cineva unde pot sa-mi fac si eu poze din alea mici pentru diploma?(4 poze) multumeschappy

Răspuns Câştigător
| razvanstoica a răspuns:

La P-ta Unirii, la metrou. Cobori dinspre magazinul Unirea, si imediat pe dreapta e o cabina unde se fac poze de diploma.

6 răspunsuri:
| Rebbbeca a răspuns:

Pai sti unde se developeaza fotografiile? Trebuie sa fie prin orasul tau ceva de genu si acolo pot sa-ti faca fotografiile.

| mixxjim a răspuns:

Si la aproape orice centru unde developeaza fotografii, majoritatea au si aparat foto si fac si poze pentru documente

| 93Anna93 a răspuns:

Depinde si de orasul in care stai. La mine in oras se fac si la copyshop(la unele, nu la toate).

| CvonD explică (pentru 93Anna93):

Stau in Bucuresti. Este vb despre 4 poze din alea mici, ca pentru diploma, carnet de note etc

| 93Anna93 a răspuns (pentru CvonD):

Stiu la ce te referi, doar ca eu sunt din provincie, deci nu te pot ajuta prea mult.

| vanny2000 a răspuns:

Poze mici de ca de pasaport? daca din acelea...eu mi-am facut la o papetarie.big grin.