| maria9000 a întrebat:

Heei, stiti cumva daca pentru a-mi lua bilet de tren la CFR este necesar sa am buletinul in original pentru a beneficia de reducerea de student? Merge si o copie xerox in locul buletinului? Mi s-a retinut buletinul pentru viza de flotant si dureaza pana il iau inapoi. Am mai pus aceasta intrebare dar nu inteleg de ce nu a fost postata...

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, trebuie sa ai la tine buletinul in original si carnetul de elev sau student!

| sokey a răspuns:

Buletinul în original și legitimația de transport. Te pup!