| Malvie a întrebat:

Heei TPU. Vreau sa imi cumpar o husa pentru Motorola fire de pe Ebay, si as vrea sa stiu cat costa transportul. Inafara de pretul produsului, mai trebuie sa platesc ceva? Daca da, ce si cat costa? Ati mai cumparat de pe Ebay? Ati fost multumiti? In cat timp ati primit produsul? Fuunda:**

10 răspunsuri:
| looredanaa93 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/huse-telefoane.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa

| Bogdan123Bogdan a răspuns:

Buna, produsul costa 5 lei dar e faina husa si transport in toata Romania in maxim 24 de ore si transportul e tot 5 lei, funda daca vrei

| Tiberiu_Balan_1996 a răspuns (pentru Bogdan123Bogdan):

Salut mai ai husa .....contacteaza`ma la id tyby_1096

| AlexTroll a răspuns:

Ebay e din america de origine daca nu ma insel, dar oameni din toata lumea apeleaza la acest site, daca husa este de la un vanzator roman(putin probabil) transportul costa 5-30 lei (in func de ce alegi curier sau posta), dar daca e din alta tara te poate costa foarte mult 50-200 lei(un prieten sia luat un aparat foto de pe amazom-asemanator cu ebay si transportul la costat 180 lei) eu tias recomanda sa-ti iei din Romania poti gasi si la noi in tara ce doresti daca stii sa cauti. BAFTA!

| Malvie explică (pentru AlexTroll):

Si eu am vrut sa imi comand din Romania, dar husa de cauciuc/plastic pentru Motorola Fire nu se gaseste sad.

| greece12 a răspuns (pentru Malvie):

Da un anunt, mai multe pe net, comanda-le celor de la Motorola si ti-o vor aduce, pe cuvant gasesti orice in tara!
Nu stiu de ce te complici cu e-bay!
Ma rog, faci cum vrei, dar eu am acelasi telefon si mi-am comandat husa la reteaua telefonica la care am numarul.Si,mi-au adus-o...

| Malvie explică (pentru AlexTroll):

Pai asta e problema, ca sunt folii de protectie sad

| Malvie explică (pentru greece12):

Imi poti da, te rog, mai multe detalii? big grin

| greece12 a răspuns (pentru Malvie):

Ti-am raspuns cu mesaj privat.