| Eookatha a întrebat:

Heeii! Am nevoie urgenta de vooooii!
Spuneti-mi si mie va rog cum sa scap de virusii de pe telefon. Adica, am prins se pare un virus in calculator de la cineva, si nu mi-am dat seama pana de curand. Si din pacate mi-au intrat virusii si pe telefon, si daca imi conectez telefonul la calculator prin cablul de date, imi intra virusii iar in calculator sad. Cum sa imi "refrmatez" cardul pe te telefon sa nu mai am virusi?
Fundaaa :*

4 răspunsuri:
| mihaelutzamy a răspuns:

Ii dai reformatare.intrii la card, la optiuni si dai reformatare.sau setari din fabrica pentru a formata telefonul. cum vrei tu.

| Eookatha explică (pentru mihaelutzamy):

Pai si de unde ii dau refrmatare. Vreau sa imi spui exact tot ce trebuie sa fac si unde saa intru!

| mihaelutzamy a răspuns (pentru Eookatha):

Pai eu nu stiu exact unde trebuie tu sa ajungi.nu am telefon ca al tau.cauta la setari, vei gasi sigur, si unde ai cardul dai optiuni si trebuie sa ai si acolo

| MyNameIsKniF3 a răspuns:

Daca telu tau e android descarcati avast pentru tel daca nu are andriod nah...